برای کسب اطلاعات کافی از قیمت انواع فیلتر های پانلی در سطح کشور مورد نیاز هست از شرکت تولیدی و صنعتی لیا فیلتر استفاده نمایید و محصولات خود را خرید نمایید.

راه اندازی فیلتراسیون که موجب خرابی بیش از حد می شود، به دلایل بسیاری هزینه دارد. نسل جدید ما از عناصر BAG PLEATED باعث کاهش خروجی کیسه های کم، خرابی کمتری و زمان چرخه طولانی می شود. این کیسه های مایع پلاستیکی به شکل کارتریج برای برنامه های کاربردی نیاز به رسانه های اسمی فیلتراسیون بین 1 تا 200 میکرون و رسانه های فیلتر مطلق بین 1A و 40A میکرون طراحی شده است. به منظور دستیابی به برخی دیدگاه ها، یک کیسه استاندارد اسمی 2 کیسه دارای 4/4 فوت مربع از سطح، در حالی که کیسه های مایع پلاستیکی دارای 22-44 فوت مربع در پیکربندی حساس اسمی و 35 فوت مربع در پیکربندی مطلق با توجه به میکرون. بنابراین، این کیسه ها 5 تا 10 برابر سطح زمین نسبت به کیسه های معمولی دارند و درنتیجه آن چندین بار بیشتر در هر نرم افزار است که در نهایت باعث خراب شدن نیاز به جایگزینی کیسه های فیلتر شده در طی فرایند فیلتراسیون می شود.

اگر سوالی در مورد این محصول دارید و جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه  تماس حاصل نمایید.