شرکت تولیدی و صنعتی لیا فیلتر  در راستای حفظ سلامتی و امنیت شما و همچنین با سابقه چندین ساله فروش انواع فیلترهای میکرونی از جمله هپا را  ر اختیار سازمان ها. بیمارستان ها و اماکن عمومی قرار داده است

وقت آن رسیده است که به خاطر سلامتی خود ، تمیزترین و ایمن ترین هوا را تنفس کنید ، به ویژه در دوران بیماری شدید جهانی و آتش سوزی منطقه ای. در تحقیقی که اخیراً منتشر شده است گزارش شده است که تهویه م ،ثر ، احتمالاً با فیلتراسیون هوا می تواند گسترش داخلی COVID-19 را مهار کند.

Sauberair FLAT در ظاهر یک اثر هنری دیواری ، تفاوت قابل توجهی را در هوایی که تنفس می کنید در حالی که مورد توجه نیستید به ارمغان می آورد. در مقایسه با دستگاه های تصفیه معمولی ، طیف وسیعی از آلاینده ها را با حداقل مصرف برق و طول عمر طولانی فیلتر حذف می کند.

دارای سنسورهای هوشمند برای تشخیص ، نظارت بر کیفیت هوای داخلی مانند PM1 ، PM2.5 ، VOCs ، CO2 و رطوبت ، دما ، و شما می توانید آنها را بررسی کرده و حالت فیلترینگ را در برنامه در هر زمان و هر مکان تغییر دهید.

همچنین اولین تصفیه کننده جهان است که مقیاس پذیر است ، به این معنی که می توانید دو دستگاه را به هم متصل کرده و هر دو را همزمان به عنوان بلندگوی بلوتوث کار کرده ، کنترل یا حتی موسیقی پخش کنید

جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس حاصل نمایید