با کیفیت ترین فیلترهای کربن  را میتوانید با یک تماس از مجموعه لیا فیلتر خریداری نمایید. این مجموعه از مجموعه های فعال در زمینه فروش انواع فیلترهای صنعتی از جمله فیلتر کربن ایتوانه و مسطح و پارچه کربن میباشد که با توجه به قیمت های بسیار مناسب توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. شرکت تولید کننده لیا فیلتر فیلترهای تولیدی را جهت مصارف ازمایشگاهی  و صنعتی و همچنین خانگی مورد استفاده قرار می دهد

توضیحات محصول
عنصر فیلتر با کربن فعال با چگالی بالا با کیفیت بالا نشان داده شده است ، که کاملاً از گرد و غبار زغال سنگ پاک شده است. چنین فیلتری قادر به تمیز کردن مداوم هوا است و سیصد و پنجاه متر مکعب هوا را در ساعت از خود عبور می دهد.

شرایط مطلوب رشد با فیلتر کربن MagicAir 350/125 m3
فیلتر ذغال سنگ برای همه مناطقی که گیاهان در آن رشد می کنند ضروری است. بدنه فولادی گالوانیزه دستگاه از دوام بالایی برخوردار است. این محصول دارای طول عمر طولانی و نگهداری آسان است.

حفظ گرد و غبار و سایر ذرات جامد توسط یک پیش فیلتر پارچه ای تضمین می شود که می تواند برای مدت طولانی بدون تعویض کار کند. برای اطمینان از عملکرد موثر ، توصیه می شود هر سه تا چهار ماه پیش فیلتر را تمیز کنید. پرکننده باید حداقل هر دوازده ماه یکبار تعویض شود.

مزایای محصول:

سهولت نگهداری ؛
نصب بی تکلف ؛
پیش فیلتر قابل استفاده مجدد ؛
زغال سنگ بسیار تصفیه شده

جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس حاصل نمایید.