شرکت تولیدی و صنعتی لیا فیلتر در زمینه فروش  فیلتر بوگیر مناسب هوا در سراسر کشور اقدام به تولید و فروش انواع فیلترهای کربن اکتیو کرده است و شما مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت روز و نحوه خریداری کردن فیلترها از همکاران شرکت راهنمایی بخواهید. 

چه چیزی بهتر از فیلتر کربن برای امر بوگیری است؟فیلتر کربن فعال ، ناخالصی های مضر آب را در درجه اول کلر ، که توسط تصفیه خانه های فاضلاب شهری اضافه می شود ، و همچنین بوها ، طعم ها و باکتری های ناخوشایند را که به آب وارد شده است ، حذف می کند.

توضیحات محصول
فیلتر زغال چوب MagicAir برای خنثی سازی بوهای نامطبوع در سیستم های رشد بسته طراحی شده است. فیلتر به طور مستقیم به فن متصل شده و به شما امکان می دهد بوی کودهای آلی و شیمیایی ، بوی قوی گیاهان و قطعات آنها و سایر موارد را به راحتی از بین ببرید. اثربخشی فیلتر MagicAir به دلیل استفاده از کربن فعال با کیفیت بالا و چگالی بالا است که از گرد و غبار زغال سنگ تصفیه شده است.

توصیه می شود پرکننده کربن را به طور سیستماتیک (چندین بار در سال با استفاده شدید) تغییر دهید. شما می توانید به تنهایی جایگزین کنید ، هیچ مهارت خاصی برای این کار لازم نیست.

فیلتر MagicAir ، به دلیل وجود پیش فیلتر نساجی ، تصفیه موثر هوا را از انواع ناخالصی ها (ذرات خاک یا بستر ، گرد و غبار ، گرده و غیره) فراهم می کند. پیش فیلتر را می توان بارها استفاده کرد ؛ برای حفظ ظرفیت نگهداری ، توصیه می شود پیش فیلتر را هر 3-4 ماه یکبار بشویید.

فیلتر کربنی MagicAir برای طرفداران با ظرفیت 500 متر مکعب در ساعت امکان فیلتراسیون با کیفیت بالا و خنثی سازی بوی نامطبوع در اتاق های بزرگ را فراهم می کند.

جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس حاصل نمایید.