شرکت تولیدی و صنعتی لیا فیلتر

تامین نیازمندی های فیلتراسیون در سطح کشور

۲۴ مطلب در تیر ۱۴۰۳ ثبت شده است

خرید فیلتر اسفنجی غبارگیر

با توجه به اینکه میزان درخواست مشتریان برای خرید انواع فیلترهای غبارگیر زیاد است به شما انواع فیلترهای اسفنجی غبارگیر در ضخامت های مختلف را پیشنهاد. میکنیم.

 

ذرات گرد و غبار داخلی نیز توسط تعدادی از منابع تولید می شوند. در حالی که درصد بالایی از گرد و غبار را در بر نمی گیرد که افسانه شما را به این باور می رساند، سلول های پوست و مو، و همچنین مو و خز حیوانات خانگی ما، اجزای گرد و غبار خانگی هستند. آشپزهای کثیف می توانند با پاشیدن ذرات غذا در آشپزخانه باعث گرد و غبار شوند. محصولات جانبی حشرات نیز به گرد و غبار خانگی کمک می کنند، هم از کنه های گرد و غباری که به تشک های ما کمک می کنند و هم از سوسک ها و مگس هایی که عاشق زباله ها و غذاهای باقی مانده ما هستند

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
liafilter

سفارش انواع فیلترهای هپا هوا

برای اطلاع ازقیمت و نحوه سفارش گذاری انواع فیلترهای هپا مناسب برای هوا در محیط درمانی از محصولات و تولیدات شرکت‌ لیا فیلتر استفاده نمایید. 

فیلتر HEPA چگونه در یک محیط پزشکی کار می کند؟

فیلتر هپا پزشکی هوای مراکز جراحی و بیمارستان ها باید عاری از هر گونه ویروس و باکتری مضر باشد. اطمینان از عاری بودن هوا از این میکروب ها ضروری است و برای بسیاری از بیمارستان ها و مراکز پزشکی، فیلترهای HEPA برای تمیز نگه داشتن هوا مورد اعتماد هستند. فیلترهای ضد میکروبی HEPA رایج ترین انتخاب هستند، در درجه اول به این دلیل که توانایی کشتن میکروب های خطرناک در تماس را دارند. فیلترهای HEPA اغلب به روش های زیر در تنظیمات پزشکی استفاده می شوند:

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
liafilter

خرید فیلتر غبارگیر دانسیته استاندارد

با توجه به اینکه فیلتر های غبارگیر دارای گرمای یا  دانسیته های استاندارد است می توانید از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید. 

ذرات بیرونی ممکن است شامل گرده ها، هاگ های کپک و سایر زباله های آلی باشند. اینها برای اکثر افراد بی ضرر هستند، به جز برای کسانی که شرایط سلامتی دارند که می تواند در اثر تماس یا استنشاق آلاینده های محیطی مانند آلرژی و آسم ایجاد شود. مقدار کمتری از ذرات خارج از منزل ممکن است از منابع ترسناک‌تری مانند سرب، آرسنیک و مقادیر کمی آفت‌کش‌ها به وجود آید. دود سیگار، چه از بیرون و چه از داخل خانه منشا می گیرد، می تواند در ایجاد گرد و غبار نیز نقش داشته باشد

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
liafilter

قیمت فیلتر غبارگیر هوا

شرکت تولیدی و صنعتی لیا فیلتر دارای محصولات متفاوتی برای امر فیلقراسیون است و فیلتر غبارگیر که مورد مناسب هوای تمیز است

یک افسانه رایج است که گرد و غبار خانگی عمدتاً از سلول های پوست خودمان تشکیل شده است که ریخته اند. در واقع، ترکیب دقیق گرد و غبار داخل خانه بین هر خانواده و هر خانواده متفاوت خواهد بود و بر عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله تعداد افراد و حیوانات خانگی در خانه، محیط بیرون و حتی نحوه پخت و مصرف غذاها به طور معمول. . . با این حال، برای بسیاری از ما، گرد و غبار بیشتر از ذراتی ساخته شده است که از بیرون منشأ می گیرند.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
liafilter

فروش ویژه فیلتر غبارگیر رولی

با توجه به اینکه برای فروش فیلتر غبارگیر  از نوع استاندارد می توانید از فیلتر های غبارگیر رولی استفاده کنید می توانید از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید. 

گرد و غبار از چه چیزی ساخته شده است؟

 

برای اینکه بفهمیم چگونه یک دستگاه تصفیه هوا می تواند به کاهش گرد و غبار در خانه کمک کند، ابتدا باید بفهمیم که گرد و غبار در واقع چیست. اگر چه زمانی که گرد و غبار روی سطوح می نشیند، اغلب شبیه کثیفی خاکستری یکنواخت به نظر می رسد، اما در واقع گرد و غبار مجموعه ای از انواع مختلف ذرات ریز است که از تعداد شگفت انگیزی از منابع می آیند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
liafilter

قیمت فیلتر کربن ارتفاع ۱ متری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین نحوه سفارش گذاری انواع فیلتر های کربن اکتیو استوانه ای در ابعاد مختلف از جمله ارتفاع ۱ متری از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید 

جایگزین فیلترهای آب کربنی

فیلترهای رسوبی

فیلترهای کربن و رسوب دو عملکرد متفاوت دارند. فیلترهای رسوبی کثیفی و زباله را جذب می کنند، در حالی که کربن ترکیبات آلی را جذب می کند که باعث ایجاد طعم و بوی بد می شود. فیلتر رسوب یک فیلتر مکانیکی است. دارای تخلخل خاصی است که آب می تواند از آن عبور کند اما هر چیزی بزرگتر از درجه میکرون فیلتر را به دام می اندازد. از آنجایی که فیلتر کربن با جذب ذرات را حذف می کند، فیلتر رسوب خوبی نمی سازد. شما اغلب به یکی از هر کدام نیاز دارید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
liafilter

بازار خرید فیلتر غبارگیر هوا

با توجه به میزان کارایی انواع فیلتر های غبارگیر هوا که به صورت رولی و پد برش خورده به فروش می‌رسد به مشتریان محترم اطلاع می‌دهیم که از بازار و تنوع محصولات استفاده نمایید 

گرد و غبار از چه چیزی ساخته شده است؟

 

برای درک اینکه چگونه یک دستگاه تصفیه هوا می تواند به کاهش گرد و غبار در خانه کمک کند، ابتدا باید بفهمیم که گرد و غبار در واقع چیست. اگر چه زمانی که گرد و غبار روی سطوح می نشیند، اغلب مانند خاک خاکستری یکنواخت به نظر می رسد، اما در واقع گرد و غبار مجموعه ای از انواع مختلف ذرات ریز است که از تعداد شگفت انگیزی از منابع می آیند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
liafilter

بازار عرضه فیلتر نایلون پلی استر

با توجه به ارزش انواع فیلتر نایلون از نوع پلی استر و پلی پروپیلن پیشنهاد می شود که در کلاس های مختلف با مش بندی های مختلف از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده و خرید نمایید 

فیلتر نایلونی چیست؟

فیلترهای نایلونی را می توان برای فیلتر کردن تمام محلول های آبی و اکثر محلول های حلال آلی مورد استفاده در HPLC استفاده کرد. فیلترهای نایلون مگنا توسط GVS با استفاده از فرآیند اشباع منحصر به فرد تولید می شوند که مقاومت زیادی به غشاهای آن می دهد. آنها می توانند تا دمای 180 درجه سانتیگراد (356 درجه فارنهایت) را بدون هیچ تاثیری تحمل کنند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
liafilter

فروش متری فیلتر نایلون

با توجه به اینکه استفاده از فیلتر نایلون  دارای محاسن بسیار بالایی است و بسیار پرکاربرد است از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید 

از ذرات متراکم گرفته تا ذرات بسیار ریز، شیمادزو دارای آنالایزر اندازه ذرات با کارایی بالا برای کاربرد در داروسازی، فلزات، مواد معدنی، لوازم آرایشی، مواد غذایی، مهندسی عمران، محیط زیست و موارد دیگر است.

با شرکت لیا فیلتر تماس بگیرید و از تنوع بالایی از محصولات استفاده نمایید 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
liafilter

قیمت فیلتر هپا اتاق‌های عمل

با توجه به اینکه در هوا ذرات بسیار آلوده ای وجود دارد و همچنین برای اطلاع از قیمت انواع فیلتر هپا برای اتاق‌های عمل و بخش های دیگر که بسیار پرکاربرد است.

فیلتر HEPA چگونه در یک محیط پزشکی کار می کند؟

فیلتر هپا پزشکی هوا در مراکز جراحی و بیمارستان ها باید عاری از هر گونه ویروس و باکتری مضر باشد. اطمینان از عاری بودن هوا از این میکروب ها ضروری است و برای بسیاری از بیمارستان ها و مراکز پزشکی، فیلترهای HEPA برای تمیز نگه داشتن هوا مورد اعتماد هستند. فیلترهای ضد میکروبی HEPA رایج ترین انتخاب هستند، در درجه اول به این دلیل که توانایی کشتن میکروب های خطرناک در تماس را دارند. فیلترهای HEPA اغلب به روش های زیر در تنظیمات پزشکی استفاده می شوند:

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
liafilter