برای آشنایی مشتریان به مرکز تولید و فروش فیلترهای کربن اکتیو با ساختار منحصر به فرد از محفظه مناسب بوگیری هوا برخورد می باشد به شما مشتریان محترم ارائه محصول می گردد

آشپزی، حیوانات خانگی، دود، کپک و محصولات تمیز کننده ممکن است به نظر به هم مرتبط نباشند، اما همه آنها یک چیز مشترک دارند: توانایی بدبو کردن خانه و آلودگی بالقوه هوایی که تنفس می کنیم.

اگر در تلاش برای از بین بردن بوهای شدید هستید، فیلتر هوای کربن فعال ممکن است راه حلی برای شما باشد. در اینجا چیزی است که باید در مورد این روش منحصر به فرد فیلتر هوا بدانید.

فیلتر کربن چیست؟
فیلترهای هوای کربنی ساخته شده از کربن فعال، که زغال فعال نیز نامیده می شود، می توانند به به دام انداختن بو کمک کنند. به عنوان مثال، فیلترهای تصفیه کننده هوا Filtrete ™ با Odor Defense دارای یک لایه فیلتر کربن فعال برای کاهش قدرت 15 برابری بو هستند. * اگر فیلتر تصفیه کننده هوای شما این قابلیت داخلی را ندارد، می توانید پیش فیلتر کربن اختیاری Filtrete ™ Odor Defence Carbon را اضافه کنید که تا شش ماه دوام می آورد.

برای سیستم های تهویه مطبوع، فیلتر کاهش بو Filtrete™ را در نظر بگیرید و به یاد داشته باشید که آن را مرتباً تعویض کنید. (این حداقل هر سه ماه برای 1 اینچ فیلتر است

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس حاصل نمایید