فیلتر کربن هوا در صنایع و بخش های مختلفی از جمله گیاهی ، جانوری ،  غذایی و خوراکی و غیر خوراکی مورد استفاده زیادی قرار می گیرد که جهت خرید انواع فیلترهای کربن از نوع صفحه ای و استوانه ای به شما محصولات شرکت لیا فیلتر را پیشنهاد می دهیم.

مقررات زدایی از قانون، تولیدکنندگان مواد غذایی و دارویی مسئولیت بخش CCP (نقاط کنترل بحرانی) را بر عهده داشتند. این بدان معنی است که آنها باید در زمینه پیشرفت های فنی، قوانین و استانداردها در زمینه بهداشت و درمان به سرعت حرکت کنند. اتحادیه اروپا و اداره غذا و دارو (FDA) این پروسه را نظارت می کنند.FDA و سایر موسسات، استفاده از روش های تولید خوب (GMP) و روش های بهداشتی خوب (GHP) را برای استفاده از استانداردها و استانداردها ترویج می دهند. نمونه هایی از این استانداردها عبارتند از BRC، IFS، FSSC 22000، EHEDGE و TFMS. اینها بخشی از اصل شناخته شده بین المللی ADPCM / HACCP (نقاط کنترل بحرانی تجزیه و تحلیل خطر) است که برای تجزیه و تحلیل ریسک و تجزیه و تحلیل نقاط بحرانی و اعتبار این موارد استفاده می شود.

اگر سوالی در مورد این محصول دارید و جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه  تماس حاصل نمایید.